NĚCO O MNĚ ...

Službám péče o tělo jsem se začala věnovat v roce 2000 absolvováním rekvalifikačního kurzu v oboru kosmetika. Později jsem portfolio rozšířila o masáže a pedikúru. Z důvodu studia jsem musela na delší dobu provozování služeb přerušit a v roce 2016 jsem činnost opět obnovila.
Nabízím kosmetické ošetření pleti, pedikúru, masáže a některé ostatní doplňkové služby. Podrobnější seznámení a informace o poskytovaných službách, používaných přípravcích a ostatní nabídce, jsou uvedeny v jednotlivých oddílech menu internetových stránek .

Provozování těchto služeb je pro mne určitým druhem "koníčku" a zdrojem odreagování se od svého hlavního povolání.
Bohužel negativním aspektem je fakt, že činnost mohu provozovat v době po svém hlavním zaměstnání ze kterého mi vyplývají určitá časová omezení a povinnosti a proto bych Vás ráda požádala v tomto směru o pochopení a věřím, že vždy najdeme společně uspokojivé řešení při sjednávání termínů.

Mojí prioritou je, co nejvíce se přiblížit Vašim individuálním představám příjemně stráveného času, abyste odcházeli spokojení, odpočatí, s pocitem kvalitně odvedeného odborného ošetření v klidném prostředí.
Budu se snažit i o další doplňování znalostí a dovedností, sledování nových trendů a postupů v oboru a o případné rozšíření nabízených služeb.

Těším se na Vaši návštěvu

Soňa Trojanová